Zeomine Server - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Items
kk: Элементтер
