Zeomine Server - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
