Zeomine Server - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
