Zeomine Server - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Items
ro: Articole

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Modified
ro: Modificat

en: Notice
ro: Notificare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Critical
ro: Critic

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: There is no @label yet.
ro: Deocamdată @label nu există.
