Zeomine Server - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Servers
es: Servidores

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Custom
es: Personalizado

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Items
es: Elementos

en: Amount
es: Cantidad

en: Recipient
es: Destinatario

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Modified
es: Modificado

en: Notice
es: Aviso

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Context
es: Contexto

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Message Body
es: Cuerpo del mensaje

en: Memory
es: Memoria

en: Author UID
es: UID del autor

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Critical
es: Crítico

en: Master
es: Máster

en: There is no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
