Zeomine Server - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Servers
lv: Servisi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Items
lv: Vienumi

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Modified
lv: Modificēts

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Message Body
lv: Vēstules saturs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: From Address
lv: No adrese
