Zeomine Server - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصص

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Items
ar: أخبار

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Notice
ar: إعلام

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Context
ar: السياق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Critical
ar: حرج

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
