Zeomine Server - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
