Zeomine Server - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
