Zeomine Server - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Custom
it: Personalizzato

en: Severity
it: Rilevanza

en: Warning
it: Avviso

en: Items
it: Elementi

en: Amount
it: Importo

en: Desc
it: Disc

en: Recipient
it: Destinatario

en: Sort by
it: Ordina per

en: Modified
it: Modificato

en: Notice
it: Avviso

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Context
it: Contesto

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Critical
it: Critico

en: Master
it: Principale

en: There is no @label yet.
it: Non esiste ancora @label.
