Zeomine Server - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Servers
is: Þjónar

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Items
is: Hlutir

en: Amount
is: Upphæð

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Notice
is: Tilkynning

en: Apply
is: Virkja

en: Context
is: Samhengi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en:  - Select -
is:  - Velja -
