Zeomine Server - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Items
lt: Elementai

en: Amount
lt: Suma

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Context
lt: Kontekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Critical
lt: Kritinė

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: A comma-separated list of email addresses.
lt: Kableliais atskirtas el. pašto adresų sąrašas.
