Zeomine Server - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Items
be: Элементы

en: Recipient
be: Адрасат

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Notice
be: Паведамленне

en: Apply
be: Ужыць

en: Context
be: Кантэкст
