Zeomine Server - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Custom
nl: Aangepast

en: Severity
nl: Ernst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Modified
nl: Aangepast

en: Notice
nl: Mededeling

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Keys
nl: Sleutels

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Memory
nl: Geheugen

en: Author UID
nl: Auteur UID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: From Address
nl: Afzender

en: Critical
nl: Kritisch

en: Asc
nl: Oplopend

en: There is no @label yet.
nl: Er is nog geen @label.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en:  - Select -
nl:  - Selecteren -
