Zeomine Server - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: اخطار

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Keys
fa: کلیدها

en: Context
fa: زمینه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Critical
fa: بحرانی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
