Zeomine Server - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Items
ps: توکي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
