Zeomine Server - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Items
th: จำนวน

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Context
th: บริบท

en: Critical
th: วิกฤติ
