Zeomine Server - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
