Zeomine Server - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Servers
uk: Сервери

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: Items
uk: Елементи

en: Amount
uk: Величина

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Modified
uk: Змінено

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Context
uk: Контекст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Author UID
uk: UID автора

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: Verbosity
uk: Рівень подробиць

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
