Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: Logout
fr: Déconnexion

en: My Account
fr: Mon compte

en: Sign Up
fr: S'inscrire

en: Site header
fr: Entête du site

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
