Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Login
ru: Логин

en: Logout
ru: Выход

en: My Account
ru: Мой профиль

en: All rights reserved.
ru: Все права сохранены.

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
