Zurb Clean Blog (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Login
pl: Zaloguj

en: Logout
pl: Wyloguj

en: My Account
pl: Moje konto

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
