Zurb Clean Blog (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Login
tr: Giriş

en: Logout
tr: Çıkış

en: My Account
tr: Hesabım

en: Site header
tr: Site Başlığı

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
