ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Back
oc: Precedent

en: Help
oc: Ajuda

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Medium
oc: Mejan

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: X-Large
oc: XL

en: XX-Large
oc: XXL

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
