ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Back
ur: واپس

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
