ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Back
gl: Voltar

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Medium
gl: Medio

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
