ZURB Foundation (8.x-6.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
