ZURB Foundation (8.x-6.7-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Medium
bg: Среда

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
