ZURB Foundation (8.x-6.7-beta1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Back
eu: Itzuli

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Medium
eu: Ertaina

en: Tools
eu: Tresnak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
