ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Medium
jv: Sedheng

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama
