ZURB Foundation (9.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Back
th: กลับ

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Language switcher
th: เปลี่ยนภาษา

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
