ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Back
af: Terug

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
