ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Back
el: Πίσω

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Medium
el: Μέσο

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Language switcher
el: Αλλαγή γλώσσας

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
