ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Medium
eo: Medio

en: first
eo: unua

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
