ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Back
hu: Vissza

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Medium
hu: Közepes

en: Tools
hu: Eszközök

en: first
hu: első

en: last
hu: utolsó

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: X-Large
hu: X-Nagy

en: XX-Large
hu: XX-Nagy

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
