ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Back
mr: मागे

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Tools
mr: साधने

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
