ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Header
ms: Pengepala

en: Left sidebar
ms: Bar tepi kiri

en: Right sidebar
ms: Bar tepi kanan

en: Medium
ms: Sederhana

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Language switcher
ms: Penukar bahasa

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: (active tab)
ms: (tab aktif)

en: Footer first column
ms: Pengaki lajur pertama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
