ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Back
nl: Terug

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: first
nl: eerste

en: last
nl: laatste

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Site header
nl: Site kop

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
