ZURB Foundation (9.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Header
ps: سرۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Tools
ps: توكي

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
