ZURB Foundation (9.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
