ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Medium
ne: माध्यम

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
