Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Medium
bn: মাঝারি
