Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Item
ku: دانە

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
