Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Top
sl: Na vrhu

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Items
sl: Notice

en: Medium
sl: Srednja
