Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Item
sv: Artikel

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Views
sv: Vyer

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Items
sv: Poster

en: Medium
sv: Mellan

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Justify
sv: Justera
