Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Item
es: Elemento

en: None
es: Ninguno

en: Image
es: Imagen

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Views
es: Vistas

en: Separator
es: Separador

en: Active
es: Activo

en: Block
es: Bloque

en: Bottom
es: Inferior

en: Items
es: Elementos

en: Medium
es: Medio

en: Background color
es: Color de fondo

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Video
es: Vídeo

en: Element
es: Elemento

en: Justify
es: Justificado

en: Elements
es: Elementos

en: Highlight
es: Destacado
