Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Item
et: Kirje

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Views
et: Vaated

en: Separator
et: Eraldaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Items
et: Kirjed

en: Medium
et: Keskmine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Elements
et: Elemendid

en: Highlight
et: Esile tõstetud
