Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Item
he: פריט

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Items
he: פריטים

en: Medium
he: בינוני

en: Background color
he: צבע רקע

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Element
he: אלמנט

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים
