Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Item
hu: Tétel

en: None
hu: Nincs

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Views
hu: Nézetek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Bottom
hu: Alja

en: Items
hu: Tételek

en: Medium
hu: Közepes

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Video
hu: Videó

en: Element
hu: HTML elem

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Elements
hu: Elemek

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Cell
hu: Cella

en: Dark background
hu: Sötét háttér

en: Light background
hu: Világos háttér
