Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.1-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Items
ast: Elementos

en: Medium
ast: Mediu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
